פורום משאבי אנוש וניהול ארגוני HR1

לכניסה לפורום הקליקו כאן

הפורום מנוהל על ידי צוות ההדרכה של המרכז הבינלאומי לכנסים והוא שרת את קהילת מנהלי משאבי אנוש בישראל ובכללם, מנהלי הדרכה, מנהלי רווחה, מנהלי גיוס, מומחי רילוקיישן, יועצים ארגוניים ויועצים משפטיים הפועלים בסביבת משפט העבודה ועוד. 

מנהלי הפורום יעשו מאמץ למקד את התכנים המועלים על ידם ועל ידי חברי הפורום, לתכנים מקצועיים, בתחום של ניהול המשאב האנוש, פיתוח מנהלים, מנהיגות, שיטות ואסטרטגיות חדשניות, דיני עבודה, רילוקיישן, ביטחון סוציאלי וכדו'.  

הפורום הפך תוך פרק זמן קצר לפורום המקצועי והמקיף למקצועות HR וניהול ארגוני בישראל. הפורום מספק לחבריו כלי מחקר עצמאי ואסטרטגי, לחידושים, מידע וגישה לקהילה גלובלית וייחודית של מנהלי HR, רווחה והדרכה בישראל.     

דגש מיוחד הושם לעידוד ולבניית שותפים עסקיים, נטוורקינג וכנסים מקצועיים. המרכז הבינלאומי לכנסים יעלה לדף הפורום פוסטים, סרטונים מצגות ובלוגים בתחומי עניין חדשים, הרצאות מעוררי השראה ומאמרים מקצועיים להעמקת ההבנה ולחיזוק המנהיגות, המוטיבציה וההצלחה. מנהלי הפורום מבקשים מחברים בקבוצה לשמור על שפה נקייה ואוסרים על פרסום פוסטים, מודעות מסחריות, או על פרסום קישורים למטרות שונות מהמטרות שנקבעו לפורום,