מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

סדנת הדרכה ותדרוך מנהלים וממונים לטיפול ולמניעה של הטרדות מיניות בעבודה


  • תאריך: 26.02.2019 09:00
  • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש, ממשיכים בסדרת הסדנאות המוצלחות למניעה ולטיפול בהטרדות מיניות בעבודה, ומזמינים גם אתכם לקחת חלק בסדנא פונקציונלית המדריכה מנהלים וממונים, איך ליצור סביבת עבודה נקייה מהטרדות מיניות. מועד:- 26/02/19
מקום: קראון פלאזה תל אביב

החוק מטיל על המעסיקים את האחריות להבטיח סביבת עבודה בטוחה, נטולת הטרדות מיניות, כמו גם להביא לידיעת העובדים את האיסורים הקבועים בחוק וכמובן לטפל ביעילות במקרים של הטרדה.

הסדנא תגיש שולחן ערוך של כללי עשה ואל תעשה, ותנחה באופן פונקציונלי כיצד למנוע את ההטרדות, כיצד ליישם מדיניות נגד הטרדה ואיך לשמור על מקום העבודה נקי מתופעות אלו.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.מנחות ומתרגלת (אחת בכל סדנא)

עו"ד יפעת בלפר –מומחית למניעת הטרדה מינית ויועצת להטמעת הקוד הוולנטרי למניעת הטרדה מינית בעבודה בשיתוף עם סלעית ברקת –ראש תחום הסברה ומניעת הטרדה מינית במרכז הסיוע תאיר לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בשפלה.


עידית ליפובצקי - ממקימי מרכז גאות, למניעה ולטיפול בהטרדות מיניות והתעמרות במקומות העבודה. בוגרת תואר שני בתחום יחסי עבודה ומשאבי אנוש, פעילה חברתית ובעלת ניסיון עשיר ומוצלח בהדרכת מנהלים וזכויות עובדים


קהל יעד

סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, יועצים משפטיים, מנהלים בכירים, עוזרי מנכ"ל, מנהלי רווחה, ממונים על מניעת הטרדה מינית בעבודה  (ותיקים וחדשים כאחד), ממונים על קידום מעמד האישה, וכל מי שנושא הטיפול והמניעה של הטרדות מיניות הוא חלק משגרת עבודתו.דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו!