מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

הכנס המקצועי הראשון להדרכה מעשית ליישום החוקים החדשים להגנת הפרטיות ואבטחת המידע בישראל


  • תאריך: 06.11.2018 09:00
  • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

תיאור

מחזיקים מידע על לקוחות, עובדים, ספקים, מטופלים, גולשים וכדומה? 

בואו לשמוע ולהתעדכן בכללים המחמירים והמחייבים שנקבעו בחוק הגנת הפרטיות ובתקנות החדשות בארץ ובאירופה, בכל הקשור לאופן ניהולם והגנתם של מאגרי המידע שברשותכם ובכל הקשור להגנת הפרטיות של הלקוחות, העובדים, הספקים, מטופלים, הגולשים באתרים וברשתות החברתיות שאתם מנהלים ועוד. 

לנוכח ההשפעה המכרעת של התקנות החדשות על ארגונים, מוסדות ועסקים ורף האחריות שנקבע בהן לאופן ניהולם והגנתם של מאגרי המידע, מקיים המרכז הבינלאומי לכנסים, כנס מקצועי בנושא.

הכנס ידון גם בתזכיר חוק הסייבר, שאם יעבור החוק יחולל גם הוא מהפכה חסרת תקדים בניהול מידע.


הכנס ייערך ביום ג' – 06/11/2018
מלון קראון פלאזה בתל אביב


כנס הגנת המידע והפרטיות, יבהיר הלכה למעשה, בעזרת מומחים ברי סמכא, פתרונות מעשיים להתמודדות עם התקנות ורגולציית הגנת המידע הישראלית והאירופית, (GDPR), ויקנה למשתתפים כלים מעשיים להתאמת מערכות המידע של הארגון ולהמשך איסוף המידע בהתאם לדרישות הרגולציה.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.סגל המרצים והמומחים:

  • עו"ד יורם ליכטנשטיין - מתמחה במשפט דיגיטאלי, דיני הגנת הפרטיות וה-GDPR.
  • עו"ד דן חי - משפטן מומחה ומוביל בתחום הטכנולוגיה, הפרטיות והסייבר. עומד בראש משרד דן חי ושות', ויו"ר הוועדה להגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין. מחבר הספרים "ההגנה על הפרטיות בישראל" בהוצאת מריגה, "נתוני תקשורת בישראל" ו"תורת המסר- בין דיוור ישיר לספאם" בהוצאת ויטל.
  • חן חפר - מנכ"ל סייטק ייעוץ בע"מ
  • הילל קוברובסקי - מומחה סייבר וחדשנות טכנולוגיתקהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי מערכות מידע, מנהלי טכנולוגיה, מנהלי מחשב וסיסטם, מנהלי משאבי אנוש, סמנכ"לי כספים, מבקרי פנים, מבקרי מערכות מידע, יועצים משפטיים, מנהלי שיווק, מנהלי מדיה, מנהלי פרסום, מנהלי תפעול, וכל מי שניהול ואיסוף מידע הוא חלק משגרת עבודתו.


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!