מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

הועידה המקצועית ה-21 למנהלי שירות לקוחות, ממונים על פניות הציבור ומנהלי מוקדי שירות בישראל


 • תאריך: 26.03.2019 09:00 - 27.03.2019 15:00
 • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
 • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי שירות הלקוחות בישראל, מקיימים את הוועידה המקצועית ה-21 למנהלי שירות לקוחות ולממונים על פניות הציבור בישראל ומתכבדים להזמינכם להשתתף.


הוועידה תיערך בתאריכים: 26-27/3/2019

במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב


הוועידה תדון בתחומי הליבה של ענף שירות הלקוחות ופניות הציבור בישראל ותארח את מיטב המרצים והמומחים בתחום שירות הלקוחות. הוועידה תהווה מפגש מקצועי לצד כינוס לימודי וגדוש של הרצאות, דיונים, סדנאות וחילופי דעות בחוויית למידה יוצאת דופן.


יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מומחה למחשוב תהליכי עבודה בשירות לקוחות מנכ"ל MCMS Technology

מנחה: ד"ר איריס גרטנר מור יוסף, יועצת שיווקית ואסטרטגית, מרצה בכירה בחוג לניהול ארגוני שירות של המכללה האקדמית הדסה. מומחית לפיתוח שירות, שביעות רצון ונאמנות


היום הראשון של הוועידה יחשוף את מהפיכת ה- Single point of contact) - S.P.O.C), לצד דרכים ליצירת מצוינות ארגונית עם מודעות לשירות לקוחות, בדגש על איכות, זמינות ופשטות. הרצאות מומחים יציגו את הטרדנים החמים בניהול הלקוחות שצפויים לנו ב- 2019, ויתנהל דיון בשאלה האם שירות הלקוחות ללא נציגים שהוחלפו על ידי בוטים או אפליקציות חכמות, נחל כישלון או הצליח? הכנס יחשוף גם מודלים ייעודיים להקטנת הנטישה ושימור נציגי שירות לקוחות כולל מענה לשאלות, תרגול קל והמחשות יישומיות.
בכנס יוצגו מחקרים חדשים על הדרכים ליצירת מצוינות ארגונית עם מודעות לשירות לקוחות ובכלל זה כלי מדידה, פיקוח וניתוח.


היום השני של הוועידה יציג כלים כיצד שירות לקוחות טוב יכול לייצר ערך מוסף לארגון, סמנכ"ל שירות הלקוחות של אל על ימחיש איך ניתן לתת שירות לקוחות גם ב-WhatsApp. הכנס יכלול הרצאה מרתקת על הובלת תהליכי שינוי, במוקדי שירות מהלכה למעשה, שתהייה עשירה בפרקטיקות הטמעה מוכחות וישימות בניהול ופיתוח מוקדים. הממונה על הרשות להגנת הצרכן יציג איך ניתן למנוע מתלונה להפוך לתביעה משפטית. מובילת תחום הדיגיטל ויישומי בינה מלאכותית ב-IBM תדבר על The Future of contact center והוועידה תינעל בסדנא פרקטית עשירה בטיפים, לשיפור יכולת הכתיבה והמענה בכל ערוצי התקשורת בדגש על יסודות קריטיים בתקשורת שירותית בכתב.


דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם. – הירשמו עכשיוסגל המרצים והמומחים

 • רינת גיל, מומחית לפיתוח אישי וארגוני, מתמחה בפיתוח מנהלים ועובדים, באמצעות תהליכי אימון אישיים על בסיס הפסיכולוגיה האדלריאנית. בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) ותואר ראשון בתקשורת וניהול. מוסמכת באימון למערכות יחסים.
 • טל בית הלחמי - סמנכ"ל שירות, מנהל חטיבת הלקוחות, אלקטרה
 • אריאל שושן MBA, יועץ בכיר למערכי שירות לקוחות, מרצה באונ' בר אילן ובמכללה למינהל. בעברו מנהל מערכות שיווק ושירות בארגונים גדולים, כיום מנהל את חברת היועצים פרויקטור
 • ד"ר גיא יוגב - מנהל שותף, BDO Customer Management, מומחה לשירות לקוחות ממוקד לקוח, מרצה למנהל עסקים ולשיווק, אוניברסיטת בו גוריון בנגב
 • אסף הדר- מנכ"ל משותף בחברת Marketing Solutions המתמחה בשיפור ביצועים במשאב האנושי, מומחה להנעה, שימור ופיתוח עובדים במערכי מכירות ושירות לקוחות.
 • ד"ר אמיר פלינט-גור, חוקר-שוק ויועץ לחברות רבות ומרצה בשיווק בתוכניות MBA. מנכ"ל תבונה שיווקית למחקרי שוק בתחום VOC
 • ד"ר איריס גרטנר מור יוסף, יועצת שיווקית ואסטרטגית, מרצה בכירה בחוג לניהול ארגוני שירות של המכללה האקדמית הדסה. מומחית לפיתוח שירות, שביעות רצון ונאמנות ארוכת טווח
 • עודד שפירא - רו"ח, מנכ"ל חברת CGS ישראל, ארגון גלובלי שמרכזו בארה"ב, המספק לחברות טכנולוגיה שירות לקוחות ותמיכה טכנית טלפונית במיקור חוץ
 • אמיר רוגובסקי - סמנכ"ל לקוחות ושירות אל-על, מירי אילדיס מנהלת קשרי לקוחות ומ"מ רא"ג לקוחות, שירות ומכירה באל על
 • אורית אביטל - סוציולוגית ארגונית המתמחה בעולמות הניהול במוקדים מזה 15 שנים. מנכ"ל אוטוריטה – להישגים ממוקדים, בעלת בלוג מקצועי לניהול ופיתוח מוקדים בישראל.
 • עו"ד מיכאל אטלן - הממונה על הרשות להגנת הצרכן

  דנה ארדיטי - מובילת תחום הדיגיטל ויישומי בינה מלאכותית בIBM ישראל

 • איילת צורי - מומחית בתקשורת כתובה עם ניסיון של 29 שנה בכתיבה שירותית, ב.א. בבלשנות, מ.א. בתקשורת במסלול ניו-מדיה, עורכת לשונית ומתרגמת מוסמכת


קהל יעד
סמנכ”לי שירות לקוחות, מנהלי שירות לקוחות, מנהלי פניות ציבור, מנהלי מוקדי שירות, מנהלי מחלקות שימור, סמנכ"לי שיווק, מנהלי תפעול, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי מערכות מידע ו-IT ולכל מי ששירות הלקוחות הוא חלק משגרת עבודתו, במגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!