מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

סדנה להכנת מנהלים לשיחות שימוע ופיטורים בעולם העבודה החדש


  • תאריך: 22.11.2023 09:30
  • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

תיאור

כמנהל משאבי אנוש, חשוב שתהיה מודע לשלבים הקריטיים בהליך השימוע ופיטורי עובד. תהליך זה הוא תהליך עדין שיכול להשפיע לא רק על העובד שפוטר, אלא גם על העובדים הנותרים, על המוניטין של החברה ועל שורת הרווח של החברה.


יחסי עובד-מעסיק מתנהלים מיום קליטתו של העובד ועד לסיום עבודתו בו. זכותו של המעסיק להחליט על סיום העסקתו של עובד אך, עליו לבצע את התהליך לפי כללים הקבועים בחוק. התנהלות לא נכונה עלולה לגרור את הארגון לבית הדין ולתשלום פיצוי גבוה.

המרכז הבינלאומי לכנסים, ריכז מומחים ומשפטנים בכירים ליום הדרכה, שידריך וינחה מעסיקים, בצעדים עיקריים שיש לשקול בעת ביצוע שימוע או פיטורי עובד, וידריך אחת לאחת בשלבים הפרוצדורליים שיש לבצע, לצד מתן סקירות והיבטים משפטיים עדכניים בדיני פיטורים ושימוע ברוח עולם העבודה החדש.

הכנס ייערך ביום ד' 22/11/2023
במרכז הכנסים קראון פלאזה תל אביב


בואו להתעדכן בנושאים החשובים שהשתרשו ביחסי עבודה אף שלא עברו חקיקה, אלא נקבעו על ידי הלכות בבתי הדין לעבודה, ובכלל זה: שיחות שימוע והפרוצדורה הנכונה לסיום העסקת עובד ופיטורים.

עם התמשכות מגפת הקורונה, מקיים המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש, סדנת מנהלים לדיון ולטיפול במצב המשפטי החדש שיצרה מגפת הקורונה, בכל הקשור ליחסי עבודה.

תכני הכנס כוללים קשת רחבה של כלים, הסברים ותשובות לניהול תהליך פיטורים חוקי ונכון לרבות שימוש בכלים דיגיטליים ועבודה מרחוק.

פסיקות בתי הדין קבעו משנה סדורה בנוגע להליך זה, אולם מגפת הקורונה מחייבת התנהלות והיערכות מחדש בכל הקשור לדיני עבודה, תהליכי שימוע, זכויות עובדים ופיטורים שלא על פי הכללים הישנים.


למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


רשימת המרצים והמומחים

  • עו"ד אלי בלושבסקי, משפטן מומחה לדיני עבודה וליטיגציה בתחום דיני העבודה, בבתי הדין לעבודה. משרד עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
  • עו"ד מוריה תם – הרשושנים - משפטנית מומחית למשפט העבודה האישי והקיבוצי, שותפה במחלקת דיני עבודה, הרצוג, פוקס נאמן
  • עו"ד אורלי ג'רבי - משפטנית מומחית למשפט העבודה האישי והקיבוצי, שותפה ומנהלת מחלקת דיני עבודה בהרצוג פוקס נאמן 


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, יועצים משפטיים, מנהלים ארגוניים, מנהלי גיוס, מנהלי הדרכה, מנהלי רווחה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! 


ניהול שיחות שימוע .pdf

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. 

כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!