ניהול בטיחות בתעבורה


הכנס המקצועי המוביל לקציני רכב ובטיחות בתעבורה בישראל


  • תאריך: 22.06.2020 09:01
  • מקום: הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
דמי רישום מוזלים לנרשמים עד 28/02/20 (לא כולל מע"מ)
594.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 01/03/20, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 01/3/20. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.
דמי רישום לנרשמים החל- 01/03/20 (לא כולל מע"מ)
693.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 01/03/20, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 01/3/20. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 01/02/20, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 01/2/20. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.
דמי רישום לנרשמים החל- 15/03/20 (לא כולל מע"מ)
891.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 01/03/20, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 01/3/20. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.

סה''כ

0.00

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום קציני הרכב והבטיחות בתעבורה, מקיימים את הכנס המקצועי השנתי למנהלי תחבורה ולקציני בטיחות ומתכבדים להזמינך להשתתף.

הכנס ייערך ביום ב' - 22/06/20
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

הכנס ידון בתחומי הליבה של ענף הבטיחות בתעבורה ויארח את מיטב המרצים והמומחים בתחום חשוב זה. הכנס מהווה מפגש מקצועי לצד כינוס לימודי של כל העוסקים בתחבורה ובטיחות, הכולל הרצאות, דיונים, סדנאות וחילופי דעות בחוויית למידה יוצאת דופן!

הכנס יפתח בסקירה על הגדרת תפקידם החדש של קציני הבטיחות כפועל יוצא מהתקנות החדשות שהתקין משרד התחבורה, זאת לצד מפגש היכרות עם מנהלי האגף לפיקוח ובקרת רכב שתחום קציני הבטיחות הועבר לאחריותם.

המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המבצעים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד), יפרוס את הדרכים לשיתוף פעולה בין הרלב"ד לקציני הרכב והבטיחות.
בתחום המשפטי יסקור עורך דין ארגמן עמרי, משפטן מומחה למשפט התעבורה, על מעמדו המשפטי של נהג הפוגע בהולך רגל.

הכנס יארח את דניאל צוקר מילורגר, ראש תחום שוק מקומי במנהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה, במשרד ראש הממשלה, על כניסתם של הרכבים האוטונומיים ורכבים אוטונומיים למחצה, ומה תהיה הגדרת תפקידם של קציני הרכב והבטיחות בסביבת עבודה זו.

הכנס ינעל בהרצאת מומחה על הסדרת הסמכות והקריטריונים לשימוש ברכב ליווי בתנועת רכב ציוד חריג.
השנה נענתה החברה המארגנת של הכנס, והוזילה באופן משמעותי את דמי ההשתתפות (ברישום מוקדם), על מנת לאפשר את השתתפותם של קציני רכב רבים, שמחיר דמי ההשתתפות היווה עבורם מגבלה.

יועץ אקדמי ומנחה הכנס : מר דוד אלוש, יועץ ומרצה בכיר למקצועות התחבורה, מומחה בתחום התעבורה והבטיחות בדרכים.


חשוב לציין כי בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

למשתתפים תוענק תעודה מהודרת בפירוט החומר הנלמד


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  


רשימת המרצים והמומחים

  • דוד אלוש - יועץ ומרצה בכיר למקצועות התחבורה, מומחה בתחום התעבורה והבטיחות בדרכים
  • נחמה צימרינג מוניץ - שופטת בית המשפט המחוזי בדימוס וכיום בוררת ומגשרת, במסגרת המשכן לבוררות ופתרון סכסוכים. כhהנה כעבר גם כשופטת בבית משפט לתעבורה.
  • שחר פרטוק - מנהל תחום נהיגה ופיקוח ארצי, ביה"ס לנהיגה, משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
  • גבי בן הרוש - גבי בן הרוש, יו"ר מועצת המובילים והמסיעים בישראל
  • זהר רז, קצין הבטיחות בתעבורה וחוקר תאונות הבכיר של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד)קהל יעד
הכנס מיועד לסמנכ"לים, מנהלי תחבורה, מנהלים מקצועיים, קציני בטיחות בתעבורה, מנהלי ציי רכב, נאמני בטיחות, חברי וועדת תמרור ברשויות המקומיות וכל מי שתחום הבטיחות בתעבורה הוא חלק משגרת עבודתו.


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! 


בטיחות בתעבורה.pdf


שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!תקנות התעבורה החדשות לקציני הבטיחות.pdf