מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

הכנס והמפגש המקצועי השנתי של פורום M לניהול מרכזי מבקרים, מוזיאונים ומתחמי חוויה בישראל


  • תאריך: 26.11.2019 08:57
  • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום M לניהול מרכזי מבקרים בישראל, עורכים את המפגש המקצועי השנתי לענף מרכזי המבקרים, מוזיאונים ומתחמי חוויה בישראל ומתכבדים להזמינך להשתתף בו.

הכנס ייערך ביום ג' - 26/11/19
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה ת"א.

הכנס יחשוף כיצד ניתן להרחיב ולמקסם את פעילות מרכזי המבקרים והמוזיאונים, מתיירות פנים ויארח לצורך כך את ד"ר אייל מתן, מזכיר וועד איגוד סוכני תיירות הפנים בישראל.

הכנס יציג באמצעות המשרד לשוויון חברתי, נתונים מעניינים על פעילות בני הגיל השלישי בישראל המכונה: "זיקנה פעילה" לצד ממשקים וחיבורים אפשריים בעבודה של מרכזי המבקרים ומוזיאונים, עם המשרד לשוויון חברתי, והאגף לאזרחים ותיקים.

הכנס יכלול הרצאות מומחים על הפעולות הנכונות שמאפשרות ליצור חווית משתמש איכותית ומשמעותית וינעל בדיון בשיתוף הקהל בנושא איך להרחיב את שיווק מרכזי מבקרים ומתחמי חוויה וכיצד להתמודד עם דילמות בעולם השיווק תוך בירור המודל המנצח.

יועץ אקדמי ומנחה הכנס: יחיאל פומרנץ, יועץ לפרויקטים בתחום התיירות והחינוך ומנהל מח' לקוחות אסטרטגים בקרן למורשת הכותל

קהל יעד
הכנס מיועד למנהלי מרכזי מבקרים, מנהלי מוזיאונים, מנהלי מתחמי חוויה, מנהלי שיווק, אטרקציות בטבע, גלריות, אתרים היסטוריים וכל מי שתחום זה הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם!


מרצים ומשתתפים:

  • ד"ר אייל מתן - יזם ומרצה למנהל עסקים, מנכ"ל של חברות בתחום התיירות פנים ופיתוח עסקי למיזמי תיירות. מכהן כמזכיר וועד איגוד סוכני תיירות הפנים בישראל. כיהן בעבר כמנהל שיווק בפארק מיני ישראל ומנהל התיירות של הרובע היהודי בירושלים

  • ד"ר אורלי מורג - מומחית לביצוע אפיונים פונקציונליים וכתיבת פרוגרמות למתחמים ומבנים מורכבים ועתירי מערכות. בעלת דוקטורט בהוראת מדעים מהטכניון. עסקה במחקר, בהוראה ובפיתוח פדגוגיה של למידה חווייתית ומשמעותית במרחבים חוץ כיתתיים מגוונים. בעלים של חברת 'דונג מערכות'

  • ד"ר יעל במברגר - מומחית לפיתוח מבוסס אפיון ותכנון חוויית מבקר מבוססת תוכן, עוסקת בתכנון ובהקמה של מרחבי למידה חווייתיים וחדרי בריחה מבוססי תוכן. בעלת דוקטורט בהוראת מדעים מהטכניון ופוסט דוקטורט מאוניברסיטת מישיגן. בשניהם עסקה בלמידה חווייתית במסגרת בלתי פורמלית.

  • יגאל אוחנה - המנהל האמנותי והבעלים של פאוזה בית הפקות, במאי סרטים, תסריטאי, שחקן תיאטרון וקולנוע, איש מוסיקה ומרצה.

  • סער ברקאי- מנהל מחלקת תיירות הרובע היהודי בירושלים

  • נטע הלר- מנהלת שיווק מוזיאון מגדל דוד, ירושלים

  • אושר שקלים- מנהל מרכז מבקרים איגודן


מנחה ויועץ אקדמי:
יחיאל פומרנץ -יועץ לפרויקטים בתחום התיירות והחינוך ומנהל מח' לקוחות אסטרטגים בקרן למורשת הכותלקהל יעד
הכנס מיועד למנהלי מרכזי מבקרים, מנהלי מתחמי חוויה, מנהלי מוזיאונים, אטרקציות בטבע, גלריות, אתרים היסטוריים וכל מי שתחום זה הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! 

ניהול מרכז מבקרים.pdf


שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!