ניהול בטיחות בתעבורה


הכנס המקצועי המוביל לקציני רכב ובטיחות בתעבורה בישראל


 • תאריך: 07.12.2021 09:01
 • מקום: הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
 • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
דמי רישום מוזלים לנרשמים עד 30/11/21 (לא כולל מע"מ)
594.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 20/11/21, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 20/11/21. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 01/05/21, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 01/2/20. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.
דמי רישום לנרשמים החל- 01/12/21 (לא כולל מע"מ)
891.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 20/11/21, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 20/11/21. ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.

סה''כ

0.00

תיאור

הכנס המקצועי השנתי למנהלי תחבורה, קציני רכב ובטיחות בתעבורה

עולם התחבורה הגיע לצומת דרכים. מצד אחד הצפיפות בכבישים מחריפה, זיהום האוויר מחמיר, תחבורה ציבורית יעילה לא נראית באופק, ומנגד אנו עדים למהפכה שמתחוללת בענף הרכב והתשתיות, החל ממעבר מהיר לרכבים חשמליים ואוטונומיים, הרכבת הקלה החלה את נסיעות המבחן שלה ובתוך כל אלה, מנסים קברניטי התחבורה של ישראל להתוות את הדרך לעתיד תחבורתי טוב יותר.

כנס בטיחות בתעבורה שעורך המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום קציני הרכב והבטיחות,
הכנס יערך ביום ג'  - 7/12/2021, במרכז הכנסים של מלון קראון פלאזה תל אביב

הכנס ייערך באופן פרונטלי, בהתאם לתו הירוק

הכנס כולל תוכנית מקצועית בחווית למידה יוצאת דופן, תיק ועידה, תעודה, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, מפגשי נטוורקינג ועוד

יועץ אקדמי ומנחה: מר דוד אלוש, יועץ ומרצה בכיר למקצועות התחבורה, מומחה בתחום התעבורה והבטיחות בדרכים.

למשתתפים תוענק תעודה מהודרת בפירוט החומר הנלמד

אל תוותרו על החוויה המקצועית - הירשמו עכשיו!


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  

הכנס ידון בנושאי הליבה ודילמות שעומדות על סדר היום של קציני הרכב והבטיחות בישראל, במטרה לצייד את המשתתפים בפתרונות וכלים שיסייעו להם בתפקידם.

הכנס מהווה מפגש מקצועי לצד כינוס לימודי הכולל הרצאות, דיונים, סדנאות וחילופי דעות בחוויית למידה יוצאת דופן, ויארח מרצים ומומחים מהשורה הראשונה


רשימת המרצים והמומחים

 • דוד אלוש - יועץ ומרצה בכיר למקצועות התחבורה, מומחה בתחום התעבורה והבטיחות בדרכים
 • דלית רגב- מנהלת אגף פיקוח ובקרת רכב האמונה על תחום קציני הבטיחות במשרד התחבורה
 • בני אביעד - מפקח ארצי לרכב ופיתוח במשרד התחבורה לשעבר, וכיום חוקר טכנולוגיות הרכב ובטיחותו; מחברם של מיטב הספרות המקצועית בתחום
 • גיל אמיד- סמנכ"ל רגולציה ותפעול, שותף ומייסד בפורטליקס 
 • עו"ד תומר גונן - משפטן מומחה למשפט התעבורה, משרד עורכי דין תומר גונן
 • חשוב לציין כי בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!  • הכנס יכלול סקירה של מר דוד אלוש, בנושא ריתום ואבטחת מטענים, והחובה עליה הורה משרד התחבורה, להעביר את נהגי הארגון המחזיקים ברישיון נהיגה לרכב מסחרי מעל 12 טון, השתלמות ייעודית לנושא ריתום ואבטחת מטענים, בהיקף של 8 שעות לפחות.
 • הכנס יארח את בני אביעד - מפקח ארצי לרכב ופיתוח במשרד התחבורה לשעבר וכיום חוקר טכנולוגיות הרכב ובטיחותו; מחברם של מיטב הספרות המקצועית בתחום. להרצאה אופרטיבית על תפקידם של קציני הרכב והבטיחות בעשור הקרוב, עם כניסתם של הרכבים החשמליים, השיתופיים והאוטונומיים למערך התחבורה.
 • דלית רגב- מנהלת אגף פיקוח ובקרת רכב וארגונים במשרד התחבורה תגיש למשתתפים שולחן ערוך של נהלים, פתרונות וחידושים בעבודת קצין הבטיחות.
 • הכנס יכלול הרצאה מרתקת של גיל אמיד- סמנכ"ל רגולציה ותפעול, שותף ומייסד בפורטליקס, על אתגרי בטיחות, תקינה וחקיקה בנושא רכבים אוטונומיים ובכלל.
 • הכנס ינעל עם הרצאתה של עו"ד יערית אוליאל, משפטנית מומחית לדיני תעבורה על אחריות פלילית של נהגי הארגון, ומעמדו המשפטי של קצין הבטיחות.


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! 


בטיחות בתעבורה.pdf


קהל יעד
הכנס מיועד לסמנכ"לים, למנהלי תחבורה, למנהלים מקצועיים, לקציני בטיחות בתעבורה, למנהלי ציי רכב, לנאמני בטיחות, לחברי וועדת תמרור ברשויות המקומיות וכל מי שתחום הבטיחות בתעבורה הוא חלק משגרת עבודתו. 
שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!