חוק התחרות הכלכלית: כנס מנהלים


כלים ופתרונות מעשיים ליישום ולהתמודדות עם הרפורמה של חוק התחרות החדש


  • תאריך: 27.05.2019 09:00
  • מקום: הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
דמי רישום מוזלים לנרשמים עד: החל מתאריך 30/04/19 (לא כולל מע"מ)
891.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 20/03/19, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 20/03/19 ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.
דמי רישום לנרשמים החל מתאריך 01/05/19 (לא כולל מע"מ)
981.00
0
דמי הרישום כוללים: השתתפות בכנס, תיק וועידה, ארוחת בוקר קלה, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ואינם כוללים מע"מ. באפשרות הנרשם לבטל את הרישום ללא תשלום פיצוי כספי עד לתאריך 15/03/19, ע"י משלוח הודעה בכתב וקבלת מספר ביטול מהחברה המארגנת. לאחר מועד הביטול האחרון 15/04/19 ביטול הרישום לכנס (גם אם הרישום בוצע לאחר מועד זה) ו/או אי הגעה לכנס מכל סיבה שהיא (למעט ביטול שנעשה במועד), יחויב הנרשם במלא דמי הרישום.

סה''כ

0.00

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים, מקיים כנס מקצועי בהשתתפות מומחים וברי סמכא, למתן מענה ולבירור ההוראות החוק החדש, והכלים ליישומו

הכנס יערך ביום ב' - 27/05/19
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב.


חוק התחרות החדש שחוקקה הכנסת ה-21 לפני פיזורה בתחילת 2019, מהלך אימים על השוק ועל נושאי משרה בתאגידים בישראל.

התיקון לחוק ההגבלים העסקיים, החליף את שמו של החוק מ"חוק ההגבלים העסקיים" ל"חוק התחרות הכלכלית" ובהתאמה: ל"רשות התחרות", ל"הממונה על התחרות", ל"בית הדין לתחרות", ולראשונה מאפשר הטלת סנקציות גם על מי שאינו מונופול ומאיים בפלילים על נושאי משרה בתאגידים, שחובתם מעתה יהיה לפקח ולעשות ככל שניתן למניעת עבירה לפי חוק זה, בידי התאגיד או בידי מי מעובדיו, והמפר הוראה זו - דינו מאסר שנה.

ההשפעה המכרעת של החוק החדש על ההתנהלות העסקית של חברות ועסקים, והגברת האכיפה הרגולטורית מחייבים לימוד, הבנה והיערכות מידית של כל המנהלים ונושאי המשרה בתאגידים עליהם חל חוק זה.

המרכז הבינלאומי לכנסים, מקיים כנס מקצועי בהשתתפות מומחים וברי סמכא, למתן מענה ולבירור הוראות החוק החדש לצד כלים ופתרונות מעשיים להתמודדות עם הרפורמה שנקבעה בחוק, כמו למשל העברת מוקד האכיפה ממונופול ל"כוח שוק", הגדלת סמכות הרשות להטיל עיצומים עד 100 מיליון שקל, וסעיף 48 שמאיים אישית על מנהלים ונושאי משרה תוך חשיפה לאישום פלילי, ומה צריך מנהל או תאגיד לעשות כדי לא להיכשל.

בכנס ירצו, ינחו וישיבו על שאלות, גלריה מקצועית של מומחים מהשורה הראשונה בהם: ד"ר עו"ד אסף מוזס- סגן היועצת המשפטית (פלילי), ברשות התחרות, עו"ד בועז גולן, ראש מחלקת תחרות והגבלים עסקיים, גולדפרב זליגמן, עו"ד מתן מרידור, שותף וראש מח' הגבלים עסקיים באגמון רוזנברג הכהן ושות',  ד"ר איריס סורוקר, שופטת (בדימוס) המנהלת המקצועית של מרכז חת לחקר התחרות והרגולציה ועו"ד רנן גרשט, מומחה להסדרי חוב, משרד נאור-גרשט עורכי דין. 

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.סגל המרצים והמומחים:

  • עו"ד מתן מרידור - שותף וראש מחלקת הגבלים עסקיים, במשרד אגמון רוזנברג הכהן ושות'
  • עו"ד בועז גולן - ראש מחלקת תחרות והגבלים עסקיים, גולדפרב זליגמן, ובעבר היועץ המשפטי של רשות ההגבלים העסקיים
  • עורך הדין רנן גרשט - מייסד במשרד נאור-גרשט, עורכי דין, מומחה בייצוג בתיקי ליטיגציה כלכליים דיני ניירות ערך, חברות והגבלים עסקיים
  • עו"ד אסף מוזס - סגן היועצת המשפטית (פלילי), רשות התחרות
  • ד"ר איריס סורוקר - שופטת בדימוס ומנהלת מקצועית של מרכז חת לחקר התחרות והרגולציהקהל יעד 

הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, סמנכ"לי שיווק, נושאי משרה בתאגידים, דירקטורים, חברי הנהלות, יועצים משפטיים, מנהלי כספים, יועצים עסקיים, מנהלי מוצר, סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, מנהלי רכש, וכל מי שתחום הניהול העסקי והשיווקי בתאגידים, הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו! 


שמים סוף לתופעת הפרסום הסמוי בכנסים מקצועיים

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!