כנס מנהלים להיערכות ולמוכנות למצבי חירום ולהמשכיות עסקית


 • תאריך: 18.03.2024 09:05
 • מיקום הירקון 145, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
 • מידע נוסף: מרכז הכנסים, מלון קראון פלזה תל אביב

 

תיאור

מוכנות היא המפתח להצלחה בכל מצב חירום  -  ביל קלינטון

מלחמת חרבות הברזל המתמשכת וחוסר היציבות, מדגישים את הדחיפות והצורך של ארגונים להיערך בצורה נכונה למצבי חירום תוך בניית תוכניות מגירה חזקות כדי להבטיח המשכיות העסקית.

כנס מרכזי זה מיועד לצייד את הארגונים בידע ובכלים הדרושים כדי להבטיח חוסן והמשכיות, גם בזמנים המאתגרים ביותר.

הכנס ישתף תובנות יקרות ערך וייעוץ אסטרטגי ממומחים בתעשייה שיסיעו בשיפור המוכנות והחוסן של הארגון שלך בשעת חירום. יעדכן על טכנולוגיות חדשות וישתף ידע ושיתופי פעולה להפחתת סיכונים ולהבטחת המשכיות עסקית.

מנחה ויועץ אקדמי: שלומי אדר  ראש אגף אבטחה וחירום לשעבר, מומחה בינלאומי לאירועי פתע רבי נפגעים, בוגר Homeland Security USAהכנס ייערך ביום ב' 18/03/2024
מלון קראון פלאזה תל אביב
דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

השתתפות בכנס כוללת: תיק ועידה, הרצאות מקצועיות, מצגות, נטוורקינג, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ותעודה.

"באמצע הקושי נמצאת ההזדמנות. עבור ארגונים, כל תוכנית מוכנות לאסון היא הזדמנות לחדש, לשפר ולהוביל". אלברט איינשטיין


כנס זה הוא אירוע חובה לארגונים המבקשים להגן על פעילותם, להגן על עובדיהם ולהבטיח שהעסק שלהם יוכל לשגשג, גם בעתות משבר. אנו מעודדים את כל הארגונים לשלוח נציגים לפסגה חיונית זו בנושא מוכנות לשעת חירום והמשכיות עסקית. הצטרפו אלינו בעיצוב עתיד גמיש לעסק שלכם.

החשיבות של מוכנות לשעת חירום והמשכיות עסקית מחייבת ארגונים וחברות לבנות יסודות ותוכניות של מוכנות לשעת חירום והמשכיות עסקית, במגוון סוגי אסונות שעלולים להתרחש, ובכלל זה לתכנן צעדים שניתן יהיה לנקוט בכל סוג אסון, וכן המודעות לחשיבות של קיום תוכנית המשכיות עסקית.

הכנס ידון במגמות האחרונות במוכנות לחירום והמשכיות עסקית כגון שימוש בטכנולוגיה ובינה מלאכותית, בניה של תוכניות לשיתוף הפעולה והצורך בשיפור מתמיד.

הכנס יחשוף מקרים של היערכות מוצלחת לשעת חירום והמשכיות עסקית תוך מתן דוגמאות מהעולם האמיתי לאופן שבו עסקים וארגונים התכוננו בהצלחה לאסונות.

הכנס ידון בתפקידו של המגזר הפרטי בהיערכות לחירום והמשכיות עסקית, בתמיכה בהיערכות לחירום ובמאמצי המשכיות עסקית, כגון פיתוח ויישום תוכניות המשכיות עסקית, ומתן הכשרה והדרכה לעובדים ייעודיים.

הכנס יציג את האתגרים העומדים בפני הארגונים השונים באשר למוכנותם בשעת חירום, ובכלל זה הכנת תוכניות סדורות להמשכיות עסקית, הקצאת משאבים ומימון, הגברת המודעות בקרב עובדי הארגון והספקים, ובניית תרחישים לפעולות בשעת אסון.

הכנס ידון בהשפעה הפוטנציאלית של שינויי אקלים, כמו גם האיום הגובר של התקפות סייבר, פעולות איבה ותרחישי אסון ויציג פתרונות, כלים ומערכות מתאימות להתמודדות.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד. סגל המרצים והמומחים

 • שלומי אדר  ראש אגף אבטחה וחירום לשעבר, מומחה בינלאומי לאירועי פתע רבי נפגעים, בוגר Homeland Security USA
 • ניר בראון, מומחה בבניית תוכניות להמשכיות עסקית ולהתמודדות עם מצבי משבר, שותף וראש חטיבת המשכיות עסקית וחוסן ארגוני בחברת אלמנטס, שירת למעלה מ-30 שנה ביחידה 8200 ובמשרד ראש הממשלה
 • רם לוי, מומחה בינ"ל בתחום הגנת סייבר, מייסד ומנכ"ל חברת קונפידס, מזכיר של המיזם הסייבר הלאומי לשעבר, מכהן כיועץ הסייבר של איגוד מבטחי התעופה והחלל הבינלאומי בלונדון
 • ד"ר משה פרחי, מייסד וראש מסלול לימודי חוץ, טראומה וחוסן בחוג לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל-חי, יו"ר מייסד של המרכז הבינ"ל לחוסן תפקודי - ICFR 
 • ד"ר אלכס כהן, מומחה להתמודדות עם תקלות, תקריות ושרידות עסקית, מנכ"ל הזמט להנדסת סיכונים ולייעוץ בתחומי סביבה ובטיחות
 • מיכל זיגלמן, פיזיקאית, מומחית לאסטרטגיה, חדשנות וקבלת החלטות בתנאי מורכבות ואי ודאות, מייסדת ומנכ"ל Duality 
 • עו"ד רונית קריספין, מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות לשעבר. כיום, בעלים של Prive IT המספקת שירותי הגנת מידע ופרטיות לחברות מובילות במשק.הכנס ידון ויברר את נושאי המפתח לניהול להיערכות ולמוכנות למצבי חירום ולהמשכיות עסקית, בהן:

 • להיות מוכנים לכל: כיצד לבנות תכנית חירום והמשכיות עסקית בשיתוף רשות החירום הלאומית (רחל)
 • כלים אבני הדרך להפעלת צוותי ומפעלים לתגובת חירום 
 • לא ליפול בפח: מיפוי הכשלים הנפוצים בניהול משברים ודרכים להימנע מהם
 • ניבוי, מניעה, התאוששות: מפתחות לניהול סיכונים אפקטיבי
 • מבינה מלאכותית לחוכמה אנושית: מינוף AI להחלטות טובות יותר במצבי לחץ
 • לשמור על ראש צלול בסערה: מודל מעש"ה לחוסן ותפקוד במצבי לחץ
 • משברי סייבר: הדברים שחייבים לדעת כדי להיות מוכנים
 • מוכנים לבלתי צפוי: כיצד להתמודד עם סיכוני אקלים ותקריות טכנולוגיות


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי ביטחון, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, מנהלי רכש, מנהלי תפעול ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים, וכל האחראים בארגון על מוכנות וטיפול בחירום.


היערכות לחירום 2024.pdf


בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. כל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!