הוועידה תתמקד בזיהוי צרכים, בחירת ספקים, כללים להוצאת הזמנת רכש, משלוח ורגולציה ותעלה על שולחן הדיונים את המדיניות הממשלתית ביצירת סביבה רגולטורית המעודדת חדשנות ועידוד רכש ציבורי מעסקים קטנים ובינוניים לטיפוח תחרות, חדשנות וצמיחה מקומית.


  • תאריך: 27.02.2024 08:45
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב

תיאור

ניהול סיכונים, קידום קיימות, הגברת הדיגיטציה ואוטומציה של תהליכי רכש

ניהול רכש ושרשרת אספקה הם שני היבטים שלובים של זה בזה שכל אחד מהם תורם ישירות להצלחתו או לכישלונו. הם מורכבים מתהליכים ושלבים שונים, לרבות זיהוי הצורך, בחירת ספקים, הוצאת הזמנת רכש, משלוח וחשבונית. 

וועידת ישראל לניהול רכש ארגוני, תציג השנה דרכים לפיתוח  אפקטיבי של ניהול הרכש ושרשרת האספקה, ותקנה כלים למיקסום יעילות, הפחתת עלויות וייעול תהליכים.

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש שמחים להזמינכם לוועידת ישראל לרכש ארגוני EXPO2024.

הוועידה תיערך ביום ג': 27/02/2024, באקספו תל אביב.

ההרשמה חינם ומיועדת למוזמנים בלבד!
שריינו עכשיו את מקומכם בוועידה 

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

הזדמנויות ואתגרים בנוף הרכש של ישראל

כידוע לנוף הרכש ושרשרת האספקה של ישראל יש אתגרים והזדמנויות ייחודיות:

אתגרים גיאופוליטיים: בהתחשב במיקומה הגיאופוליטי של ישראל וביחסיה עם מדינות שכנות, ניהול שרשרת האספקה יכול להפוך למורכב יותר. סחר ולוגיסטיקה חוצי גבולות עלולים להיפגע על ידי מתחים פוליטיים וחוסר יציבות.

משאבי טבע מוגבלים: משאבי הטבע המוגבלים של ישראל עלולים להגביל את זמינותם של ספקים מקומיים לסחורות מסוימות, מה שיוביל לתלות ביבוא ולפגיעות אפשרית של שרשרת האספקה.

אולם בד בבד, ישראל ידועה בחידושים הטכנולוגיים שלה והיא נחשבת לאומת סטארטאפים משגשגת. לישראל יש פוטנציאל למנף את החוזק הטכנולוגי שלה כדי להתמודד בהצלחה עם האתגרים ברכש ושרשרת האספקה על ידי פיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות.


תכני המסלול:

מגמות וחידושים בעולם הרכש החדש שחייבים להכיר
מרצה: גיל צפוני- מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל וחבר הנהלה בכיר בפדרציה האירופית הבינלאומית IFPSM

גיל צפוני


רפורמת התקינה ויבואן מפר אמון
מרצה: עו"ד גיל נדל- מומחה לדיני יבוא ויצוא, הובלה ושילוח סחר בינלאומי. ראש תחום דיני יבוא ויצוא במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן

עו"ד גיל נדל


טכנולוגיות ושיטות חדשניות בשירות הרכש הטכנולוגי
מרצה: עמיחי פרץ קלופשטוק, יועץ בתחומי הרכש הטכנולוגי והענן
עמיחי פרץ קלופשטוק

כיצד להתמודד עם סכנות סייבר ברכש ושרשרת האספקה?
מרצה: עו"ד רונית קריספין, מומחית להגנת מידע ופרטיות, בעברה מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות. כיום, בעלים של Prive IT המספקת שירותי הגנת מידע ופרטיות לחברות מובילות במשק.

 עו"ד רונית קריספין


אומנות השכנוע והנעת אנשים כנד כל הסיכויים
מרצה: גיא חן, מומחה לאומנות השכנוע והנעת אנשים, שירת 20 שנה כרכז שב"כ בלב הטרור הפלסטיני, במסגרת תפקידו התמודד עם אינספור מצבים קריטיים בהם היו מוטלים על הכף חיי אדם והוביל פעילויות מבצעיות מורכבות, רגישות וחשאיות.

גיא חן 

Next Stop A Comedy Of Misconnections
הצגה קומית על פערי תרבויות בעולם היזמות והרכש *הלהיט מניו יורק*
בבימויה של מילי אביטל. מאת נגה מילשטיין ומילי אביטל, עם שותף יוצר בן פרי,
שחקנים: בן פרי, מרני וולף

בן פרי
מרני וולף
בן פרי


מופע סיום: מופע מרתון סטנדאפ קורע מצחוק מבית פורטל סטנדאפיסט
הופעת מרתון סטנדאפ בהנחיית הסטנדאפיסט עופר חזון, ובהשתתפות הסטנדאפיסטים סיגל כהנא, עודד מנסטר ומשה פרסטר.


          משה פרסטר
          סיגל כהנא
          עודד מנסטר
          עופר חזון


תערוכת HR2023 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני
במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2024 לחדשנות לרכש ארגוני ווחווית עובד, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

ועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים ותערוכת ספקים גדולה וססגונית להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2024, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי רכש, קניינים, מנהלי תפעול, מנהלי שרשרת אספקה ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי והרכש הארגוני הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן