המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בוועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023 וליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגשי נטוורקינג עם כל העוסקים במקצועות המשאב האנושי בישראל.


  • תאריך: 18.01.2023 08:10
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

תיאור

יחסים / ניהול / מנהיגות

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תציג בעזרת מומחים ומרצים מעוררי השראה את המגמות החדשות ששינו ומשנות מקצה לקצה את הדינמיקה ודרכי הניהול של המשאב האנושי בישראל ובעולם, ותציע פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעידן החדש.

הכנס ייערך ביום ד' - 18/01/2023
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


תכני המסלול בוועידה הקודמת:

משאבי אנוש: המסע ממש"א היה למה שיהיה
מרצה: נירית כהן, עולם העבודה העתידי
איך נראית אסטרטגית אנשים לארגון בעולם העבודה המשתנה? יש לנו עכשיו הזדמנות וגם צורך לעצב מחדש רבים מהתהליכים בארגון. ומתוך ההתנסות של משבר הקורונה, להבין איך הופכים את הארגון לגמיש, לומד, משתנה, מותאם עתיד וגם את עצמינו.
המסע הזה הולך לשנות את כולנו וכדאי לא להיות מופתעים.

איך זה באמת לעבוד בגוגל?
מרצה: נדב אלון, Talent Engagement Lead, Google
בהרצאה זו נדבר על התרבות הארגונית של גוגל ונקבל טעימה מלקחים שהוטמעו בחברה לאורך השנים, אילו ערכים מנחים אותנו בפעילות, כיצד לייצר חדשנות וננסה לענות על השאלה- מה הופך צוותי עבודה להיות אפקטיביים ביותר?

המהפכה הדיגיטלית של עולם משאבי אנוש
מרצה: עידן פפיאר, Director of new shiny things
כל מה שכדאי לדעת על בינה מלאכותית, מציאות רבודה, טרנדים טכנולוגים והאופן שבו הם שינו ובעיקר ישנו את חיינו. הרצאה זו תשפוך אור על מגמות טכנולוגיות מובילות, זהות דיגיטלית, ההשפעות מרחיקות הלכת ותכלול הדגמות חיות של טכנולוגיות כמו מציאות מדומה.

הרצאה משפטית: חוקי העבודה של עבודה מהבית
מרצה: עו"ד דפנה שמואלביץ', מומחית למשפט העבודה, שותפה בכירה, רובין-שמואלביץ משרד עו"ד
סקירה משפטית חשובה וייחודית הנוגעת להתנהלות המעסיק בסביבת העבודה החדשה, ובכלל זה הסדרי עבודה מהבית; הסדרה חוזית של שעות עבודה, קוד לבוש, זמינות, שימוש במידע סודי של המעסיק, אבטחת מידע, תשלומי הוצאות, חובת נוכחות חלקית במקום העבודה ועוד.

ההרצאה תציג שולחן ערוך בנושא תשלום שעות נוספות בעבודה מהבית ובמשרד, שימוש באמצעי בקרה (רוגלות; תוכנות ועוד), תשלום גלובאלי, עדכון לגבי הפסיקה החדשה וביצוע התחשבנות עם העובד בגין תשלומי חסר ותשלומי יתר, הוראות החוק בדבר חובות רישומיות של המעסיק.

Epitome of Excellence
מרצה: אשר (אשי) קוהלי - מנכ"ל חברת KORAL, טייס קרב, מפקד הרשת של חיל האוויר במילואים, מומחה בהטמעת מתודולוגיות לשיפור ביצועים ורווחיות
העידן הנוכחי מצריך אותנו כארגונים לעשות יותר עם פחות כוח אדם. ברם, חברות רבות מתקשות למצות את פוטנציאל ההון האנושי. הדרך להתמודד ולהתקדם הינה באמצעות שיפור ביצועי כל אחד מהעובדים. ההרצאה תציג מתודולוגיה לשיפור ביצועים הנשענת בבסיסה על עקרונות ההצלחה של חיל האוויר הישראלי.

איך זה שכוכב אחד לבד מעז? מה גורם לעובד לפעול נגד הארגון שלו?
מרצה: ד״ר רוני סימונס, לשעבר ראש מחלקת מדעי ההתנהגות במוסד, פסיכולוג קליני CO-Founder בחברת Engard
הרצאה מרתקת ופוקחת עיניים על מעילות והונאות. רקע וניתוח מקרים. ההרצאה תברר איך קורה שעובד אחד בלבד יכול לבצע נזק תדמיתי ולהרוס מוניטין שנבנה במשך שנים? אגב, רוב המועלים הם עובדים יעילים ומסורים, אהובים על חבריהם ומעורכים על ידי מנהלם.

"מסע אל האמת"/ מאחורי הקלעים של תחקירי "עובדה"
מרצה: עמרי אסנהיים, עיתונאי חוקר, יוצר ומפיק של סדרות תחקיר דוקומנטריות בתוכנית "עובדה". חתן פרס סוקולוב לעיתונות חוקרת
הוועידה מארחת את עמרי אסנהיים, כתב בכיר בתכנית "עובדה", יוצר ומפיק סרטים וסדרות תחקירים-דוקומנטריים ("פולארד", "הליכודניקים"), חתן פרס סוקולוב לעיתונות ומחבר הספרים רבי המכר צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל ולתפוס רוצח. עמרי יחשוף את מאחורי הקלעים של פרשיות המסעירות של ישראל, ומזמין אתכם להרצאה מרתקת גלויית לב, הפותחת צוהר למסע שלו לחקר האמת.
הרצאה מבוססת ממצאי מחקרים המראה כיצד ניתן להפוך את העבודה היברידית לחוסן ארגוני, תאפשר הצצה למודלים טכנולוגים לניהול ארגון היברידי, תספר איך שומרים על אפקטיביות ארגונית גם מרחוק, ותיתן פתרונות ודוגמאות מארגונים מובילים.

להיות ארגון היברידי ולעמוד ביעדים
מרצה: אשר מלכה- מנכ"ל ומייסדת מכון המחקר לעסקים aware, הקימה וניהלה את מכון המחקר Dna, מקבוצת אדם-מילא
עבודה היברידית כחוסן ארגוני: סיכום ממצאי מחקרים עדכניים מהארץ ומהעולם. איך שומרים על אפקטיביות ארגונית גם מרחוק. פתרונות ודוגמאות מארגונים מובילים. הצצה למודלים טכנולוגים לניהול ארגון היברידי.

מופע סיום עם יוסי גבני
מרצה: יוסי גבני, סטנדאפיסט, חד שנון ומשובח, כוכב טלוויזיה ורשת
הוועידה תינעל במופע סטנד-אפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק עם כוכב הטלוויזיה והרשת יוסי גבני, כוכב התוכניות "מחוץ לחוק", "מלחמת המינים", "קיסריה אקספרס" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך".

תערוכת HR2022 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני
במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2023 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2023, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


 

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן