בשוק כל כך תחרותי, בו טאלנטים מקבלים עשרות הצעות מפתות מדי יום, נאלצות חברות ששואפות להגדיל את סיכוי הגיוס שלהם להשתמש בדרכים יצירתיות ופרו אקטיביות כדי להצליח במשימה. הכנס יציג בעזרת מומחים ומרצים מובילים איך להיות מעסיקים יותר אטרקטיביים, וידון בעזרת מרצים ומומחים בפתרונות אופרטייבים לפיתוח מיתוג מעסיק, ובפתרונות טכנולוגיים חדשים המאפשרים הצלחה בגיוס עובדים. הכנס עשיר במרצים מקצועיים ומעוררי השראה ועוסק בתכנים ונושאים אקטואליים ופרקטים.


  • תאריך: 18.01.2023 08:20
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A4

תיאור

חדשנות/ מיתוג/ גיוס

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס, הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023.


הכנס ייערך ביום ד' - 18/01/2023
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


תכני המסלול בכנס הקודם

מנחה: אוסנת לאוטמן מומחית לתרבות ישראלית עסקית ולפער לתרבויות אחרות

התפטרות או הגירה?
מרצה: אודי ראב"ד יועץ עסקי, מאמן מוסמך ומנטור בעל ניסיון עשיר של עשרות שנים בארץ ובחו"ל. מומחה בחיבור עובדים לארגון

ארגונים שונים נאלצים להשקיע היום משאבים כלכליים רבים כדי לגייס כוח אדם. למרות שיש נטייה להאשים משבר הקורונה כסיבה למחסור בעובדים, נראה כי אחת מהסיבות העיקריות לעזיבה קלה יותר של עובדים היא חוסר המחויבות והמחוברות שלהם לארגון.
ההרצאה תציג פתרונות ורעיונות להצלחה ויעילות בגיוס עובדים מחד, ומאידך תקנה כלים למניעת נטישה.

כלים וכללים לגיוון והכללה בארגונים
מרצה: פרי גליקמן, מאמן ארגוני ומוביל תהליכי גיוון והכללה בארגונים. כיהן כיו"ר משותף של התא הגאה ומנהל פרוייקטים בתחום גיוון והכללה

ההרצאה תעסוק בהגדרת המושג "גיוון והכללה" ותציג תוצאות מחקרים על השפעתם הפנומנאלית של הגיוון וההכללה על הארגון ועל תוצאותיו העסקיות.

דוקטור Global ומיסטר Employer Branding
מרצה: אוסנת לאוטמן, מומחית לתרבות ישראלית עסקית ולפער לתרבויות אחרות, ונטע מגן, בעלת On Point, בוטיק לחוויית מיתוג הוליסטית 


הרצאה דואלית על רב-תרבותיות ומיתוג מעסיק כמנוע צמיחה לגיוס ושימור עובדים. ועל איך להתנהל ממקום של מודעות, אמפטיה ואינטליגנציה תרבותית.

איתור עובדים באמצעות מהלכי פרסום משולבי משפיענים שתורמים למיתוג החברה
מרצה: אורי צרור, מומחה למשפיענים וליחסי ציבור ברשת

הרצאה מסקרנת על גיוס עובדים בעידן הדיגיטלי בעזרת משפיעני רשת, לצד סקירת הפלטפורמות המובילות, איך עובד כל אלגוריתם, לאן הולך שוק המשפיענים והקהילות. ההרצאה תחשוף דוגמאות למהלכים מוצלחים ולכאלו שהצליחו פחות.

בדרך שלו
מרצה: יובל שם טוב, שחקן, בדרן וכוכב ילדים מהמצליחים במדינה. מוכר במיוחד באמצעות השם במה שלו – יובל המבולבל

הוועידה תארח את כוכב הילדים יובל שם טוב הידוע יותר כיובל המבולבל המותג המוכר להרצאת חשיפה עם סיפור מרגש בעל תובנות ומעורר השראה על האיש מאחורי הדמות הפופולרית של הילדים. בהרצאה פותח יובל את הלב וחולק עם הקהל את סיפורו האישי, כיצד הפך מילד דחוי עם הפרעות קשב ודמיון מפותח לאחד מכוכבי הילדים הגדולים בארץ וגם על הפרשה שכמעט חיסלה אותו.

אסטרטגיות חדשות במיתוג מעסיק - איך לבדל את החברה לעומת המתחרות
מרצה: יותם צוקר CEO & CO-Founder Team Me

הרצאה על חדשנות וחידושים בעולמות המיתוג מעסיק- איך בונים סיפור שמגייס עובדים

מופע סיום עם יוסי גבני
מרצה: יוסי גבני, סטנדאפיסט, חד שנון ומשובח, כוכב טלוויזיה ורשת

הוועידה תינעל במופע סטנד-אפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק עם כוכב הטלוויזיה והרשת יוסי גבני, כוכב התוכניות "מחוץ לחוק", "מלחמת המינים", "קיסריה אקספרס" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך".

תערוכת HR2022 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני

במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2023 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2023, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת חמישה מסלולי תוכן:


המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן

https://reg.eventact.com/welcome?Form=ix4EAAA&c=iBgc&Event=ik4YAAA&lang=he