מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

הכנס יציג וידון במגמות החשובות שצפויות בתחום מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס. עם התמשכותה של מגפת הקורונה, הפכה העבודה מהבית ל'נורמלי החדש'. ניהול ביצועי עובדים השתנה ממיקוד של חישוב על בסיס שעות העבודה, לחישוב לפי תפוקה כוללת. מחקרים חדשים מצביעים על כך שעבודה מרחוק הייתה ברכה לעובדים בשל יתרונותיה כמו שעות עבודה גמישות, חיסכון בזמן ובעלויות נסיעות וכדומה.ומהצד השני יצרה למעסיקים יתרונות רבים בכך הרחיבה את הגישה למאגר כישרונות גדול יותר. הכנס יציג כיצד כלים של בינה מלאכותית ולמידה מכונה יכולים ליצור חדשנות והצלחה בגיוס של כח אדם, וכיצד עם העלייה בשיעור המתפטרים, מחסור בעובדים ותהליך שינוי של שוק העבודה.


  • תאריך: 26.01.2022 08:25
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A4

תיאור

חדשנות/ מיתוג/ גיוס

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש, שמח להכריז על פתיחת ההרשמה לוועידה הרביעית להדרכה וללמידה ארגונית, שתתקיים במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022.

הוועידה תיערך ביום ד' 26/01/2022
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

הכנס יציג בעזרת מומחים ומרצים מובילים איך להיות מעסיקים יותר אטרקטיביים. 

בשוק כל כך תחרותי, בו טאלנטים מקבלים עשרות הצעות מפתות מדי יום, נאלצות חברות ששואפות להגדיל את סיכוי הגיוס שלהם להשתמש בדרכים יצירתיות ופרו אקטיביות כדי להצליח במשימה.

ואכן, חלק מהדרכים הללו הם להגדיל הצעת הערך של החברה למועמדים ועובדי הארגון ולהפוך את החברה לנחשקת באמצעות מיתוג מעסיק

הכנס ידון בהשלכות של מצב זה ויציג בעזרת מרצים ומומחים כלים אופרטייבים לפיתוח מיתוג מעסיק, לצד פתרונות טכנולוגיים חדשים להצלחה בגיוס עובדים.


גל ההתפטרות הגדול הגיע גם לישראל
משבר הקורונה תפס את המשק הישראלי (והעולמי) בעת תהליך שינוי הדרגתי לשוק העבודה העתידי. המשבר האיץ תהליכים הן סביב הסדרי עבודה והן סביב המיומנויות בשוק העבודה.
הכנס ידון בעזרת מומחים כיצד להתמודד עם העלייה בשיעור המתפטרים, מחסור בעובדים ותהליך שינוי של שוק העבודה.

בינה מלאכותית ולמידה מכונה ככלי ליצור חדשנות בגיוס של כח אדם
טכנולוגיות המבוססות על בינה מלאכותית ומערכות לומדות הינן בעלות פוטנציאל שימושי רב במגוון תחומים. בשנים האחרונות טכנולוגיה זו חדרה גם לתחום של משאבי אנוש, גיוס עובדים ושימור עובדים.
הכנס ידון בפוטנציאל האדיר הטמון בטכנולוגיה זו, ובמקביל יציג את החשש המשמעותי והלגיטימי מכך שהחלטות הנעשות על ידי מערכות נבונות לא ניתנות תמיד לידי ההסברה ועשויות להוות לא רק חסם כניסה של טכנולוגיה זו לתחום, אלא גם לעורר אבדן אמון מצד צוותי הגיוס.
הכנס יציג מספר יישומי בינה מלאכותית לגיוס כוח אדם ונדון באתגרי ה explainability של המערכות הללו. 

איך מתמודדים עם חזית כפולה: לגייס בשוק העבודה של היום
שוק העבודה של היום מאופיין בשינוי טעמים של המועמדים, ביקושים ערים ותחלופה גואה, אז איך אפשר להתמודד בכל זאת עם אתגרי התקופה.
הכנס ידון במאפייני התקופה ויציג פתרונות אפשריים למגפה של אחרי המגפה.

מהישרדות לביצועי שיא במצבי משבר- אסטרטגיה אמזונית להסתגלות יעילה ומהירה
שבר הקורונה הוכיח לנו ששינוי דרמטי יכול לבוא בחטף ולשנות מהיסוד את תנאי המשחק. חברות וארגונים הרגילים לחשיבה דרוויניסטית של הסתגלות מהירה ותחרות אגרסיבית יגלו שהעולם השתנה ואיתו גם דרכי החשיבה הישנות.
הכנס יראה בעזרת מומחי הישרדות שדווקא בתקופות מאתגרות אפשר להשיג רווחים גדולים יותר אם נוקטים בפעולות מדויקות ויעילות ויחשוף איך מצב של משבר הישרדותי הוא מחולל טבעי של ביצועי שיא לפיכך יש לראות בו הזדמנות

מופע סיום עם ניקי גולדשטיין
הכנס ייענל במופע סטנד-אפ עצמאי וקורע, מנקודת מבטו הייחודית של ניקי גולדשטיין. שחקן, זמר, חקיין וסטנדאפיסט מהמצחיקים בישראל.

יריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד
ההשתתפות בכנס כולל גם ביקור ביריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד הכוללת תצוגות מרהיבות וייחושיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, היוצר הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2022, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 4 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מארבעה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהרים, מופע ושי אישי מגניב, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן