מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

וועידת ישראל לרכש ארגוני Expo2022, תחקור בעזרת מומחים ואנשי מקצוע את השפעת המגפה על עולם הרכש, תדון בהשלכות הכלכליות שלה, ותעלה על במת הדיונים את הדרכים להתמודדות צוותי הרכש עם האתגרים בנושאים המרכזיים שמעסיקים את כולם: עלות, סיכון, אנשים וקיימות. הצטרפו אלינו ובואו לוועידת ישראל לרכש ארגוני, כדי להיות חלק מהקהילה וליהנות מהזדמנות לקחת חלק פעיל בדיונים המונחים על ידי מומחים ומרצים מעוררי השראה, לקבל תובנות, ולהחליף רעיונות וללמוד מאנשי מקצוע מובילים, לצד נטוורקינג עם מקבלי החלטות ומשפיענים בעולם הרכש.


  • תאריך: 26.01.2022 08:35
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב

תיאור

האירוע המשפיע ביותר בתחום הרכש

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי הרכש, מתכבדים להזמינכם לוועידת ישראל לרכש ארגוני Expo2022, ליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגש חגיגי של כל העוסקים בקנייניות ורכש בישראל.

הקורונה הביאה לשינוי חריף בתעשייה ובמסחר שהשפיעו ומשפיעים על עולם הרכש שמתמודד כיום עם בעיות שלא חווה בעבר כגון: סגירת מדינות, איסורי נסיעות, השבתת מפעלים, מחסור בסחורות ובציוד, ייקור הובלות ושינוע ועוד.

הוועידה תיערך ביום ד' - 26/01/2022
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

הכניסה בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק


הקורונה שינתה את ניהול רכש מכל מה שאי פעם הכרנו. גם סדר העדיפויות עבר מהפך. וועידת ישראל לרכש ארגוני יעלה על במת הדיונים את יכולת הענף לחזור למצב נורמלי בשוך המגפה, תוך דיון על עלות הסיכונים, וישרטט מפת דרכים חדשה של ציפיות ואחריות.

וועידת ישראל לרכש ארגוני תדון השנה בטכניקות, שיטות ואמצעים חדשים לייעול תהליכי הרכש של הארגון להשגת תוצאות רצויות תוך חיסכון בעלויות, הפחתת זמני ביצוע ובניית קשרי ספקים win-win. הוועידה תציג את ההשפעות הקורונה על הרכש הישיר, העקיף, התגובתי והיזום.

הוועידה תכלול גם תערוכת ספקים לרכש ארגוני ותינעל במופע בידור.

הועידה תקיים הרצאות פרקטיות על אתגרי הליבה העומדים בפני צוותי הרכש העמוסים שלאחר מגפת הקורונה בדגש על עלות, סיכון, קיימות ואנשים.

הוועידה תקדיש את הדיון המרכזי לנושא חדשנות ברכש - אוטומציה ודיגיטציה משנים את עולם הרכש, ותארח פאנל מקצועי של מנהלי רכש בכירים מהחברות המובילות במשק. 

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד וההשתתפות מותנת מותנת ברישום מראש!

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל לרכש ארגוני מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות המוזמנים אינה כרוכה בתשלום! 

קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום מנהלי הרכש " ולמצטרפים חדשים.
ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום הישראלי לרכש ארגוני - הקליקו כאן


הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש. הביקור בכנס כולל אירוח מלא, כיבוד עשיר, מופע סיום, אולם מוגבלת במספר המשתתפים.


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח כיבוד בוקר, כיבוד צהריים, ביקור בתערוכת ססגונית ומופע סיום, אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד.

קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום מנהלי הרכש" ולמצטרפים חדשים

ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום הישראלי לרכש ארגוני - הקליקו כאן