סגל המרצים
הקליקו לקבלת רשימת המרצים
 
לוח התכניות והאירועים
הקליקו לקבלת לוח התוכניות
 
תוכנית מסלול רווחת עובדים
יום ד' - 4/7/2018- מרכז הכנסים החדש, גני התערוכה תל אביב
 
מסלול רווחה ארגונית ידון השנה בשאלה מה עובדים מחפשים אצל מעסיק חוץ משכר?  יציג דרכים ותובנות חדשות ליצירתיות חווית עובד, לצד כלים ופתרונות אפקטיביים בניית קאדר איכותי של מנהיגות, שימור עובדים, למידה דיגיטלית כאמצעי ליצירת מחוברות עובדים ואסטרטגיות ניהול חדשות.
 
הכנס יארח את פרופסור יונתן סמילנסקי, אחד המומחים הבכירים בארץ ובעולם לתחום פיתוח קריירה, בהרצאה גדושה ובלעדית, שתצייד בעצות טובות בעלות ערך רב לפיתוח עובדים ומנהלים בארגונכם ברמה מקצועית, מיטבית ויעילה שכמובן גם תסייע למשתתפים בה ברמה האישית לקראת התפקיד הבאה.  
 
איתי הרמן, הידוע כ"צ'ייסר" בתוכנית הטלוויזיה המרדף, יתארח אף הוא בכנס ויספר בדרכו המשעשעת והמבריקה השזורה בסיפורו האישי, איך צמח לידען, איך הוא זוכר את הכול? ומבטיח לגלות איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלמידה וחידוד הזיכרון.
 
הכנס יינעל במופע מיוחד משיריו המרגשים וסיפור חייו הסוערים של ג'ורג' ברסנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד ובתרגום השירים של קובי מידן.
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (ראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.
הכנס מיועד לסמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי רווחה, מנהלי הדרכה, מנהלי רכש, סמנכ"לי כספים, מנהלים אדמיניסטרטיביים ועוד
 
ההשתתפות בוועידה, בתערוכה ובאירועים, אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים וצ'ופרים, אולם מותנית ברישום מראש ומוגבלת בכמות משתתפים!
         
שעה
 
 
  תוכנית וסדר יום

 
 
09:00   קליטה ורישום    

 
 
09:15   קבלת פנים, כיבוד וארוחת בוקר  

 
 
09:30   מה עובדים מחפשים אצל מעסיק חוץ משכר? עשר תובנות מניתוח סקר BDI
 


איל ינאי- מנכ"ל BDI
 
חגיגות ה- 70 למדינת ישראל, מוצאות את שוק העבודה במצב מצוין. שיעור אבטלה בשפל של כל הזמנים ושיעור התעסוקה הגבוהה של 61.5 אחוז מראה שלכאורה הכל טוב. אלא שהמציאות מעט יותר מורכבת.

איל ינאי- מנכ"ל BDI הסוקר זו השנה ה-14 את החברות הנחשקות בישראל, ואת הנושאים שהכי מעניינים את העובדים במקום העבודה, לצד השכר, מתארח בוועידה ויציג לראשונה את עשר התובנות החשובות העולות מניתוח הסקר החדש 
לשנת 2018.

מרצה: איל ינאי- מנכ"ל משותף COFACE BDI
 
         
10:00  
סיור חוויתי בתערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת עובדיםתערוכת הספקים להייטק
 
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (לראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.
 
הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה
 
         
10:30   מחפשים משמעות בעבודה? המדע מאחורי אמפתיה ורגישות
ד"ר ליאת יקיר
 
אחד האתגרים הגדולים של ארגונים לצורך בניית קאדר איכותי של מנהיגות, הוא להסתכל מעבר לאסטרטגיות המסורתיות של גיוס ופיתוח עובדים ובכך להבטיח את קידומו ועתידו.
 
ד"ר ליאת יקיר, מתמחה בגנטיקה מולקולרית, בוגרת מכון ויצמן למדע, יזמית בתחום הגנומיקה הדיגיטלית, החוקרת את השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית ומקורותיה תסביר מהי אמפתיה, מדוע היא חשובה ומהם המנגנונים המוחיים המעצבים אותה. האם היכולת לייצר ולהביע אמפתיה היא מולדת או נלמדת ומדוע קל יותר להביע אמפתיה לאנשים מסוימים מאשר לאחרים. 
 
ההרצאה תחשוף את הקשר בין אמפתיה למנהיגות ותצייד את המשתתפים בכלים חשובים לניהול מונע-אמפתיה לצורך יצירת סביבת עבודה בריאה, המעודדת ומשמרת עובדים מצוינים וביצועים ארגוניים גבוהים.
 
מרצה: ד"ר ליאת יקיר, מתמחה בגנטיקה מולקולרית, בוגרת מכון ויצמן למדע, יזמית בתחום הגנומיקה הדיגיטלית, השתתפה כמומחית בתכנית "חתונה ממבט ראשון" ששודרה בקשת. 
 
     
11:00   הפסקת כיבוד, מפגשי נטוורקינג והמשך הסיור בתערוכת הספקים
     
11:30   למידה דיגיטלית בארגון - אמצעי מיידי ליצירת מחוברות וחווית עובדים
רינת אהרוני
 
מחוברות עובדים (Engagement) משפרת את שביעות רצון הלקוחות והעובדים, מאפשרת למידה והתפתחות לארגון ולעובדיו ויוצרת את ההבדל בין ארגון שורד לארגון מנצח.
 
בעידן הדיגיטלי, כשהשפעת הטכנולוגיה עוצמתית יותר, חיוני לרתום גם אותה לשיפור מחוברות העובדים בארגון.
 
בהרצאה נלמד כיצד בניית "חווית לומד" מתמשכת מאפשרת ליצור מחוברות אמיתית ומדוע חובה עלינו לרתום את הטכנולוגיה כדי לסייע לנו בכך.
 
מרצה: רינת אהרוני - מנהלת תחום פיתוח ארגוני וטכנולוגיות למידה ב Ness.
 
 
         
12:30   גנטיקה של הצלחהדר' ליאת אדרי
 
אי-אפשר להגיע אל האושר בלי חיבור מושלם של גוף ונפש. אושר, זה לא רק אוסף של כלים פסיכולוגיים, אלא גם פיזיולוגיים. כדי שנוכל להפעיל את הפסיכולוגיה החיובית, אנחנו קודם כל צריכים שיהיה לנו בגוף מספיק הורמון הסרוטונין.
 
הרצאה מדהימה, מעצימה ומעוררת השראה, ובמהלכה יינתנו כלים לאורח חיים מאושרים, חשיבה חיובית, הגשמה עצמית וסיפוק מהחיים. ההרצאה מלווה במחקרים וסיפורים אישיים עם ערך מוסף.
 
מרצה: דר' ליאת אדרי  PHD, מומחית לביולוגיה רפואית ומראשוני המדענים הפורצים את גבולות המחקר ומנגישים את עולם המדע ותובנותיו לקהל הרחב באופן חוויתי, מצחיק ומרתק.
 

         
13:00   הפסקה ומפגשי נטוורקינג עם עמיתים למקצוע
         
13:15   כיצד לאתר ולנהל כישרונות בארגון בצורה המיטבית
פרופסור יונתן סמילנסקי
 
הרצאת מומחה החושפת את מכלול הפעילויות והשיקולים העיקריים שמנהלים צריכים לקחת בחשבון בבואם לאתר כישרונות בארגון ואת הכלים לפיתוח ולניהול שלהם באופן אפקטיבי.
 
פרופסור יונתן סמילנסקי, אחד המומחים הבכירים בארץ ובעולם לתחום פיתוח קריירה, בהרצאה גדושה ובלעדית לבאי הוועידה, שתצייד בעצות טובות בעלות ערך רב לפיתוח עובדים ומנהלים בארגונכם ברמה מקצועית, מיטבית ויעילה שכמובן תסייע לכם גם ברמה האישית בקפיצת המדרגה לתפקיד הבא.
 
מרצה: פרופסור יונתן סמילנסקי, מומחה בינלאומי לפיתוח קריירה ומקסום הפוטנציאל של עובדים ומנהלים בארגונים, מנהל אקדמי של המרכז לניהול קריירה בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. 
 
         
13:45   איתי הרמן 'הצ'ייסר'- נער החידות מנווה רסקו


איתי הרמן, "הצ'ייסר"
 
אם ראיתם טלוויזיה ב 25 שנים האחרונות סביר להניח שניסיתם לענות על אחת מ 60,000 (מספר זמני) השאלות שכתב וערך איתי הרמן "הצ'ייסר" למרבית תוכניות הטריוויה בישראל, מגלגל המזל, מלך הטריוויה, מי רוצה להיות מיליונר?, 1 נגד 100 ועד לעוף על המיליון ואחרים.

בנוסף מפתח איתי הרמן, אפליקציות של משחקי זיכרון, ממציא חדרי בריחה, ושותף לפיתוח פורמטים בארץ ובעולם.

בהרצאתו איתי הרמן, הידוע כ"צ'ייסר" בתוכנית הטלוויזיה המרדף, מספר בדרכו המשעשעת והמבריקה השזורה בסיפורו האישי, איך צמח לידען, מפזר ערפל מעל שאלות כמו: איך הוא זוכר את הכול? האם הוא יודע את השאלות מראש? למה הוא כל כך אוהב ללמוד, לדעת ולזכור. ולמה גם לכם כדאי? 

ומבטיח לגלות איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלימוד ולחדד את הזיכרון.
 
מרצה: איתי הרמן, "הצ'ייסר"
 
         
14:15   ארוחת צהרים במסעדת  Daily Events      
         
14:45    | | | | |  מופע סיום  | | | |
    ברסנס - טרובדור
ג'יל בן-דוד  
בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.
 
השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד. 
 
אהבת הנשים של ברסנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, האהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...
 
ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים, במופע מרגש, שר משירי ברסאנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.
   
 
       
16:00   סיום, חלוקת מתנות ופיזור     
 
ההשתתפות בכנס, בוועידה ובתערוכת הספקים אינה כרוכה בתשלום,
   וכוללת אירוח מלא, אך מותנית ברישום מראש ובאישור החברה המארגנת.
♦ לריכוז תוכניות  הועידה הקליקו כאן
מספר המשתתפים מוגבל - הירשמו עכשיו !
 
הצטרפו עכשיו לפורום הישראלי למשאבי אנוש וניהול ארגוני 

Go Back  Print  Send Page

 המרכז הבינלאומי לכנסים

ארגון והפקה:   המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות  https://www.facebook.com/icxgroup
טל:  03-6949555,  פקס: 03-6949500,  www.hr1.co.il     www.icx.co.il     Office@icx.co.il