וועידת ישראל לרכש ארגוני - Expo2021


וועידת ישראל לרכש ארגוני תדון השנה בחוויית המשא ומתן, כמו גם בקבלת החלטות ונקיטת פעולה אסטרטגית שיכולה להוביל לביצועים ברמה טובה ולניהול שרשרת אספקה אפקטיבית המסייעת לפתח תוכניות רכש מתאימות וניהול נכון של ספקים ומלאי. הוועידה תכלול גם תערוכת ספקים לרכש ארגוני ותינעל במופע "מצב טיסה צחוקים עד השמים", מופע אימפרוביזציות עם השחקנים והקומיקאים לירית בלבן, משה פרסטר ועודד מנסטר. ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש!


  • תאריך: 07.07.2021 08:35
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: גני התערוכה, אקספו תל אביב

תיאור

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי הרכש בישראל, מכריזים בזאת על פתיחת ההרשמה לוועידת ישראל לרכש ארגוני Expo2020, ושמחים להזמינכם ליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגש חגיגי של כל העוסקים בקנייניות ורכש ארגוני בישראל.

הוועידה תיערך ביום ד' - 7/7/21
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביבוועידת ישראל לרכש ארגוני של המרכז הבינלאומי לכנסים, תכסה השנה תחומים רבים בסוגיות מפתח ברכש, לצד סיפורים מעוררי השראה ומגמות מובילות שישפיעו על מקצוע הרכש ושרשרת האספקה של ישראל בשנת 2021.

העולם המקצועי ממשיך להתפתח. השכלה מקצועית היא חלק מהותי בקידום המקצועי, ומכאן שסמינרים מבוססי ידע כדוגמת וועידה זו, וביקור בתערוכה המקצועית, הם מקור מצוין למלא צורך זה.

וועידת Expo2021, היא אירוע ייחודי בנוף הכנסים בתחום הרכש ושרשרת האספקה בישראל שאסור להחמיץ. הוועידה תתמקד בסוגיות מפתח, תכלול הרצאות מעוררי השראה ותחשוף מגמות מובילות שישפיעו על מקצוע הרכש ושרשרת האספקה בארץ ובעולם.אתם קוראים נכון! 

וועידת ישראל לרכש ארגוני מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות המוזמנים אינה כרוכה בתשלום! 


הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים, שי אישי ומופע, אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום מנהלי הרכש " ולמצטרפים חדשים. 

ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום הישראלי לרכש ארגוני - הקליקו כאן