ועידת ICX לניהול ארגוני - 2015
מפגש פורום מנהלי הרווחה     הזמנה אישית   
מרכז הכנסים החדש, גני התערוכה ת"א   -   9 ביולי 2015
 
לכבוד
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי הרווחה, להזמינך למפגש פורום רווחה במסגרת ועידת ישראל למשאבי אנוש.
 
הכנס ייערך ביום חמישי - 09/07/2015
במרכז הכנסים הבינלאומי, גני התערוכה ת"א
 
ועידת ישראל למשאבי אנוש תעמוד השנה בסימן פרקטיקה וחדשנות. כנס רווחה, יציג השנה כלים למימוש ולפיתוח עובדים, באמצעות מערכות רווחה תומכות.
 
הכנס יציג בעזרת מומחים ואנשי מקצוע מכלול כלים ואמצעים לפיתוח רווחת עובדים תוך שימת דגש ביישומיות ורלוונטיות הנושאים המוצעים ובכלל זה:
גיוס הרשתות החברתיות לטובת פעילות הרווחה, כלים לעריכת סקרים לשיפור רווחת העובדים, אחריות תאגידית ועוד.

מיכל צפיר תדבר על הקשר שבין אורח חיים בריא לתפקוד בעבודה, והצמד אליסון רון וחן זגורי יספרו על קוד ההתנהגות למנהלים.
 
בד בבד, תקיים הוועידה פעילות נטוורקינג ענפה שתפגיש בין מנהלים מהגופים המובילים בישראל, תוך יצירת שיתופי פעולה וקשרים מקצועיים חדשים.
 

לאתר הוועידה   הקליקו כאן     

חוויה המקצועית שאסור לפספס 
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה, ביקור בתערוכת ענק לרווחה אירגונית בהשתתפות מאות חברות שיחדיו יציגו מרקם ססגוני של הצעות שי לחג לצד מוצרים ושירותים לפיתוח רווחת עובדים.
לאתר כנס   הקליקו כאן
 
 
ועידת ישראל למשאבי אנוש
   
מרכז הכנסים, גני התערוכה ת"א ◄  09/07/2015

האירוע הגדול,  המקצועי  והמקיף  למקצועות  ה-HR  בישראל
 
ועידת ישראל למשאבי אנוש

ועידת ישראל למשאבי אנוש 2015 תעמוד השנה בסימן פרקטיקה וחדשנות. בעידן בו האינטרנט הוא חלק מהותי כל כך בחיינו, על כל מנהל להכיר את האתגרים שמציבות בפניו הפלטפורמות ברשת ולהתעדכן בשיטות החדשות שמתפתחות סביבן.
 
עיקר היום ימוקד במתן כלים מעשיים למנהל, ברשת ומחוצה לה, ובסקירת חידושים בתחומי הניהול הרלוונטיים.
 
הוועידה תיפתח עם הרצאתו של השופט בדימוס רם כהן, הנשיא היוצא של בית הדין האזורי לעבודה בחיפה, שיעסוק ברצוי ובמצוי בהתארגנויות חדשות של עובדים. לאחריו תציג אל"מ במיל' אביבה שקד, לשעבר ראש מחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל, פרקטיקה שפיתחה אודות שיתוף העובדים כמחולל תהליכי צמיחה ארגוניים וכלכליים.
 
הוועידה תכלול מספר מסלולי התמחות ותוכן, הכוללים מרצים ונושאים מרתקים בחוויה מקצועית יוצאת דופן 


  
 
 מסלול ניהול משאבי אנוש: 
הוועידה תארח להרצאה ולדיון את את יפה ויגודסקי, יו"ר קרן מעגלים שתספר על תחרות המעסיק החברתי המשותפת לקרן ולעיתון כלכליסט ושתחשוף את המועמדים המובילים לשנת 2015; את יואב לוי, מנכ"ל המרכז הישראלי ל-MBTI, שיציג את מודל ה-MBTI המצליח בעולם ושהובא על ידו לארץ  ♦

הוועידה תציג שורה של מומחים ואמנים בהם: ד"ר חיה אלוף, פסיכולוגית עסקית שתחלוק מניסיונה העשיר בגיבוש צוותים; נמרוד צח, מנטור לניהול, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש בשופרסל שייתן טיפים מהעבודה בשטח; קובי מידן, מנחה הטלוויזיה ושדרן הרדיו, שיעשיר את הנוכחים בהרצאה אקטואלית ועוד  ♦ 

הועידה תתמקד השנה בהבאת מודלים חדשים מפי מומחים בתחום, שיתנו כלים מעשיים וטיפים יעילים מניסיונם העשיר ועוד  ♦                      קרא עוד..   

 
   מסלול רווחה ארגונית: 
במטרה לתת מענה לצרכים המגוונים של משאבי האנוש בתחום הרווחה הארגונית, תציג הוועידה כלים למימוש ולפיתוח עובדים באמצעות מערכות רווחה תומכות.♦ 

המסלול יציג בעזרת מומחים ואנשי מקצוע, מכלול כלים ואמצעים לפיתוח רווחת עובדים, תוך שימת דגש על יישומיות ורלוונטיות הנושאים המוצעים ובכלל זה:
גיוס הרשתות החברתיות לטובת פעילות הרווחה, כלים לעריכת סקרים לשיפור רווחת העובדים, אחריות תאגידית ועוד.♦ 

הכנס ייתן גם טעימה משתי הרצאות מעשירות שרלוונטיות לכל מנהל ואדם: מיכל צפיר המוכרת והמקסימה תדבר על הקשר שבין אורח חיים בריא לתפקוד בעבודה, והצמד אליסון רון וחן זגורי יספרו על קוד ההתנהגות למנהלים.♦ 

במסגרת הכנס יוכלו המנהלים להיחשף למגוון רחב של שירותים ורעיונות לטיפוח רווחת העובדים, לדוכנים עם מתנות לחגים ולשלל הצעות לאירועים חברתיים.♦ 
                                                     
 
 
המשתתפים יוכלו לשלב בין מסלולי התוכן של הוועידה  בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל ההרצאות

 

ההשתתפות בוועידה, בכנסים המקצועיים, במופעים וכן הביקור בתערוכה, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח, כיבוד ופנקס מתנות למימוש מיידי, אולם מחייבת רישום מראש ומיועדת למוזמנים.


מסלול קניינות ורכש: 
הכנס יעמוד השנה בסימן ההיבטים המעשיים לניהול רכש, תוך שימת דגש על פרקטיקות לניהול משא ומתן, הגשת חוזים למכרזים וכד', והכול באמצעות מומחים מובילים ברי סמכא.

 

הכנס יפתח עם הרצאה בנושא "ניהול רכש מנצח בעידן הטכנולוגי", אותה יישא מר שוקי אייל, מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה, וחבר בהנהלות ציבוריות של המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי.

לאחריו ירצו מנכ"לים, מנהלים, אנשי משפט ומומחים. ההרצאות ידונו בתחומי הליבה של עבודת הרכש ויסייעו למנהלי הרכש בהבנה וביישום העבודה השוטפת של התחום  

הוועידה תינעל עם מופע מוסיקלי בהשתתפות דני רובס ושמעון פרנס
 
 | | | | |    מופע סיום    | | | | 
דני רובס

הסיפורים שמאחורי השירים
זמר, פזמונאי, מלחין ויוצר מוזיקלי מוערך, ישתף את הקהל בתהליך שזירת המילים והלחן, לצד מוזיקה ושיתוף בסיפורים מרתקים שמאחורי שיריו המוכרים.
שמעון פרנס

סיפורה המרתק של המוסיקה הים תיכונית 
איש תקשורת, מנחה טלוויזיה, ומורה דרך מוסיקאלי, בהרצאה קולחת על חשיבותה של הרמוניה, של הנאה מהנוף שבדרך ולאו דווקא מן התוצאה.

שמעון פרנס האהוב והמוכר, בשיחה קולחת ומתובלת על ההיסטוריה של הים תיכוניות בזמר העברי בתוספת נקודות ציון מסיפורו האישי והמרתק.
   
 | | | | |  תערוכת ספקים לקידום רווחת העובדים  | | | | 
 
ועידת ישראל למשאבי אנוש תכלול השנה כחלק מהאג'נדה גם סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה מסוגה בארץ לקידום רווחת עובדים.

תערוכת הספקים תציג למנהלים שירותים והצעות לפעילות מקצועית וארגונית, לצד אלפי מוצרים ומבצעים צרכניים אותם ניתן להציע לעובדים ולאפשר להם ליהנות מכחה של רכישה קבוצתית. 
 ♦  
 
פורום מנהלי הרכש פורום מנהלי הרווחה פורום משאבי אנוש פורום ניהול יחסי עבודה פורום שיווק
 


 

ארגון והפקה:   ICX  -  המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות      

טל:  03-6949555,  פקס: 03-6949500,  www.hr1.co.il